Zirve bir türlü değişmiyor: En popüler oyunlar belli oldu!

Oyun pazarındaki hareketlilik son hızıyla devam ederken, oyuncu cephesinde seçeneklerin çok olması nedeniyle bir kafa karışıklığı söz konusu. Bu gibi durumlarda seçimi kolaylaştırmak için SteamDB gibi platformlar tarafından belirli aralıklarla paylaşılan listeler büyük öneme sahip. Peki an itibariyle oyun pazarının en popüler yapımları hangileri? İşte Steam en çok indirilen oyunlar!

Steam en çok indirilen oyunlar

Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listenini yeniledi. Listenin birincisi oynaması ücretsiz bir yapım olan Counter-Strike 2 olurken, ikinci sırada Call of Duty yer alıyor.

Listenin üçüncüsü Lords of the Fallen oluyor. Bunun hemen ardından dördüncü sırada geçtiğimiz ay çıkış yapan EA SPORTS FC 24 karşımıza çıkıyor. Beşinci sırada Baldur’s Gate 3 ve son olarak altıncı sırada Battlefield 2042 bulunuyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlar listesi:

  1. Counter-Strike 2
  2. Call of Duty
  3. Lords of the Fallen
  4. EA SPORTS FC 24
  5. Baldur’s Gate 3
  6. Battlefield 2042
  7. PUBG: BATTLEGROUNDS
  8. Cyberpunk 2077
  9. Dota 2 Free
  10. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx