Haziran Gecesi’nin Havin’i Naz Elmas, son haliyle gündem oldu! Paylaşımına yorum yağdı

2014-2015 yılları arasında Emre Kıramer’le evli kalan ve son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle adından sıkça söz ettiren Naz Elmas, 2019 yılında yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu, kendisinden 17 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturmuştu.

“İLK GÖRDÜĞÜMDE ANLAMIŞTIM”

Düğün sonrası kamera karşısına geçen Naz Elmas, çok mutlu olduğunu söyleyerek, “Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz. Erol’u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anlamıştım” demişti.

Aldığı kilolarla dikkat çeken Naz Elmas’ın hamile olduğu iddia edilmişti. Ancak Erol Özmandıracı, o dönem; yıldırım nikahının sebebinin bebek olduğu iddialarını, kesin bir dille yalanlamıştı.

“BU HABERLER HEP ÇIKAR”

Geçtiğimiz aylarda da evliliğinde kriz yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen oyuncu, katıldığı bir davette konuyla ilgili konuşmuştu. Naz Elmas, “Bu haberler hep çıkar. ‘Çocuk ne zaman oluyor?’ haberleri de çıkar. Bunlar klasik şeyler, öyle bir şey yok” ifadelerini kullanmıştı.

TEKNE POZLARI

Şimdilerde 40 yaşında olan Elmas’ın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarına beğeni ve yorum yağıyor. Oyuncu son olarak teknede poz verdi.

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Üstüne ise sweatshirt giydiği pozlarını 556 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı. Oyuncunun fit fiziği ise dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx