Eski Futbolcu Metin Tekin Oğlu Taro Emir’in Gölgesinde Kaldığını Güldürerek Anlattı

Sadakatsiz dizisindeki Selçuk karakteriyle büyük bir kitleye ulaşan Taro Emir Tekin, şimdilerde ekranların reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını ile karşımıza çıkıyor. Babası Metin Tekin ise yaşadıkları olayları anlatarak oğlunun gölgesinde kaldığını paylaştı.

Şevval Sam ve Metin Tekin’in oğlu Taro Emir Tekin, annesinin izinden giderek oyuncu olmaya karar vermişti.

Oxford School of Drama’da oyunculuk eğitimi alan 26 yaşındaki yakışılı oyuncu, rol aldığı tüm yapımlarla da büyük bir hayran kitlesi edindi elbette.

Ekran kariyerine dönemin en popüler dizisi Sadakatsiz ile başlayan Taro Emir Tekin, yakışıklılığı ve başarılı performansı ile göz doldurmuştu.

Tabii bu sırada dijital tarafı da boş bırakmamış ve Rise of Empires Ottoman’da Mehmed rolüne hayat vermişti. Bir dönemin çok konuşulan internet dizisi Çıplak’ta da Bulut olarak izlemiştik kendisini.

Sadakatsiz’de oynadığı dönemde herkes tarafından “Selçuk” olarak anılmaya başlayan Taro Emir, 2021 yılında kariyerine bir de sinema filmi sığdırmıştı.

Fotoğrafçılığa olan hayranlığını sosyal medya hesabından bildiğimiz genç oyuncunun 485 bin takipçisi olsa da, paylaşımlarına hayranlık dolu mesajlar ve beğeniler yağıyor.

Özellikle yeni sezonda yeni bir reyting rekortmeni dizi ile anlaşan, Yalı Çapkını’nın Kaya’sı olarak karşımıza çıkan Taro Emir sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında.

Yakışıklılığı, tarzı ve tavırları elbette bu hayran kitlesinin büyümesinde her geçen gün daha da etkin bir rol oynuyor…

Annesi hem oyuncu hem şarkıcı olan Taro Emir Tekin’in babası Metin Tekin de Türkiye’nin en sevilen futbolcuları arasında.

Eski futbolcu Metin Tekin, Beşiktaş’ın sembolik isimleri arasında yer alıyor. Sarı Fırtına lakabı ile bir dönemler yeşil sahalarda top süren Tekin, ardından futbol yorumculuğu yapmaya başlamıştı.

Şimdilerde oğlunun kendisini gölgede bıraktığını komik bir şekilde anlatan Metin Tekin, tatile gittikleri sırada Taro Emir’le fotoğraf çekilmek isteyen genç kızlardan bahsetti.

Sadakatsiz dizisinde yani kariyerinin ilk yapımında rol aldığı sırada birlikte Bodrum’a gittiklerini anlatan Metin Tekin, ‘Oğlum Taro Emir, Sadakatsiz dizisinde oynuyordu. Bodrum’a gittik. 6 hanımefendi Taro ile fotoğraf çekildi.’ dedi.

Ardından yolda karşılaştıkları küçük bir çocuğa babasının kendisini “Sadakatsiz Selçuk’un babası” olarak tanıttığını söyleyen eski futbolcu, “Bizim tüm kariyer gitti.” diyerek kahkahalara boğdu.

Fenerbahçe’de yürüyordum. Trafik sıkıştı. Biri arabanın içinden ‘Beşiktaşlı kaptan merhaba’ diye bana bağırdı. Arka koltukta oturan çocuğu ‘baba bu kim?’ dedi.’ diyerek anısını anlatmaya başladı.

Yaşadığı bu durumun aslında kendisi için çok büyük bir keyif olduğunun da altını çizdi.

‘Babası şu cevabı verdi; ‘Sadakatsiz Selçuk’un babası.’ Bizim Beşiktaş, spor yorumculuğu, milli takım hepsi gitti. Sadakatsiz Selçuk’un babası olduk. Ama büyük bir keyiftir.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir