PlayStation Plus Temmuz 2023 Oyunları Belli Oldu: Listede Yok Yok!

PlayStation Plus hizmetine her ay eklenen yapımlar ile birlikte oyunsuz kalmayan dostlara güzel bir haberimiz var. PlayStation Plus Temmuz oyunları belli oldu, listedeki oyunlar sizi 1 ay idare edecek!

PlayStation Plus kütüphanesi her ay yeni oyunlar karşımıza çıkıyor.

PlayStation kullanıcılarının sevgili dostu ve her ay yenilenen kütüphanesiyle farklı oyunları ücretsiz olarak sunan PlayStation Plus, bu ay hepinizi sevindirecek bazı oyunları kütüphanesine ekliyor.

Bu ay oyunlar resmi olarak duyurulmadan hemen önce sızdırıldı.

Twitter’da bu tarz içerikleri önceden paylaşan billbil-kun adlı hesabın sızdırdığı oyun listesine göre bu ay Call of Duty Black Ops Cold War ücretsiz olarak kütüphaneye eklenecek. Ardından gelen resmi duyuru ile birlikte kullanıcı yine haklı çıktı.

Sallamıştır demeyin, her ay verilecek ücretsiz oyunları doğru biliyor!

Sızdırıldıktan sonra resmi duyuru ise çok gecikmeden gelmiş oldu. PlayStation Plus kütüphanesine eklenecek 3 oyun şu şekilde;

  • Call of Duty Black Ops Cold War (PS5, PS4)

  • Endling: Extinction is Forever (PS5, PS4) 

  • Alan Wake Remastered (PS5, PS4)

PlayStation Plus abonesi nasıl olunur?

PlayStation Plus aboneliğini satın almak size aylık oyunlar ve özel indirimler sunuyor. Ayda sadece 40,00 TL ödemenizi istiyor ve size her ay yenilenen oyun kütüphanesi dışında çevrimiçi çok oyunculu desteği de sunuyor. Tabii Extra veya Deluxe paketleri de tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx