Özge Borak kötü haberi verdi! Babaannesi Neriman Borak’ı kaybetti


Özge Borak, babaannesinin bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğinin açıklamıştı. Ünlü oyuncunun babaannesinden kötü haber geldi. Sosyal medya hesabından yatığı bir açıklamayla babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini duyurdu.

Oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan ve bir süredir ekranlardan uzak olan Özge Borak, babaannesi Neriman Borak‘ın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini açıklamıştı. Sosyal medya hesabı üzerinden babaannesi Neriman Borak’ı kaybettiğini yaptığı bir açıklamayla duyurdu.

Özge Borak babaannesi hakkında açıklama yaptı

ACI HABERLE SARSILDI

Özge Borak, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden babaannesinin acı haberiyle sarsıldı. Ünlü isim acı haberi sosyal medya hesabından “Günlerdir yoğun bakımda yatan canım babaannem bugün vefat etti. Eş, dost, arkadaş, akraba arayan soran herkese yine hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun, var olun. İstanbul dışından gelecek yakınlarımızı bekliyoruz. Cenaze töreni için gün, saat, yer belli olduğunda haber vereceğiz” açıklaması yaptı.

NE OLMUŞTU?

OYUNCU BABAANNESİNİN KÖTÜ HABERİNİ “BİZDE BEKLİYORUZ” DİYEREK VERDİ

Instagram’dan açıklama yapan oyuncu, “Babaannem üç gündür yoğun bakımda ve dün entübe edildi. Eş, dost, arkadaş, akraba araya ve soran herkese hem teşekkür etmek hem de bilgi vermek istedik. Sağ olun var olun. Ailece biz de bekliyoruz, eksik olmayın” ifadelerini kullanmıştı.

Özge Borak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Derya Bedavacı ile Ecem Erkek düeti diziye damga vurdu! Güzel Günler dizisinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir