Lütfü Türkkan’ın ağır küfrüne AK Parti’den ilk yorum: Bu asla affedilmeyecek bir çirkinlik

Ömer Çelik, “Gazi Meclis’imizin üyesi bir milletvekilinin bir şehit ailesine hakaret etmesini ve küfretmesini şiddetle kınıyoruz. Bu asla affedilmeyecek bir çirkinliktir. Aziz şehitlerimizin emanetlerine hürmetsizlik edenler milletimize ve tüm değerlerimize saygısızlık ediyorlar. Bu değerli aileler bizlere aziz şehitlerimizin emanetidir. Şehit ailelerimiz başımızın tacıdır. Bu ailelerin acısı ile hemhal olmak, onları anlamak yerine ağza alınmayacak hakaretler savurmak saygısızlıktır…” dedi.

“DERHAL ÖZÜR DİLEMELİDİR”

Çelik, “Bu saygısızlığı yapan kişi şehit ailesinden, tüm şehit ailelerinden ve milletimizden derhal özür dilemelidir. Kıymetli şehit ailelerimizin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Lütfü Türkkan'ın ağır küfrüne AK Parti'den ilk yorum: Bu asla affedilmeyecek bir çirkinlik

Vatandaşa sinkaflı sözler sarf eden Lütfü Türkkan'ın yıllar önceki küfür paylaşımı yeniden gündem olduVatandaşa sinkaflı sözler sarf eden Lütfü Türkkan’ın yıllar önceki küfür paylaşımı yeniden gündem oldu Ettiği küfür kameralara yansıyan İYİ Partili Lütfü Türkkan, sinkaflı sözlerini inkar edip vatandaşı suçladıEttiği küfür kameralara yansıyan İYİ Partili Lütfü Türkkan, sinkaflı sözlerini inkar edip vatandaşı suçladı Şehit yakınına sinkaflı küfür eden İYİ Partili Lütfü Türkkan'a tepkiler çığ gibi büyüyorŞehit yakınına sinkaflı küfür eden İYİ Partili Lütfü Türkkan’a tepkiler çığ gibi büyüyor Bakanı Varank'tan Lütfü Türkkan çok sert küfür tepkisi: AhlaksızBakanı Varank’tan Lütfü Türkkan çok sert küfür tepkisi: Ahlaksız İYİ Partili Türkkan'dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfürİYİ Partili Türkkan’dan şehit yakını olduğunu söyleyen vatandaşa sinkaflı küfür

Haberi KaydetRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.