Göztepe’de mesai çok ağır olacak

Adana Demirspor müsabakasının akabinde, payların çoğunluğunu elinde bulunduran ve mart ayında başkanlık misyonunu bırakan Mehmet Sepil, Göztepe’nin dönem süreçleri için çalışmalarını hızlandıracak.

Geçen hafta yaptığı basın toplantısında 3 hafta içinde bölüm süreçlerini gerçekleştirmek istediklerini belirten Sepil, Lider Murat Yazıcı ve Lider Vekili Talat Papatya ile toplantı gerçekleştirecek.  Akabinde kurmaylar kulübe talip olan Türk şirketleriyle görüşmelerini hızlandıracak.

Kulübe 4 şirketin talip olduğunu açıklayan Sepil, yeni dönem için top başı yapılana kadar Göztepe’yi devretmeye çalışacak. Amatör branşları ise kulüp devredilse dahi kendi yönetmeye talip olan Sepil, hiçbir formda futbolun içine dahil olmayacak.

Yeni gelecek idare de bir an evvel teknik takım ve futbolcu yapılanması için ağır bir mesai harcayacak. Göztepe idaresi bu süreçte futbolcu satışlarını da sürdürecek. Cherif Ndiaye ve Obinna Nwobodo’yu bonservisiyle gönderen Göztepe’de takım dışı kalan İrfan Can, Halil ve Atınç’ın da diğer gruplara transferlerini gerçekleştirecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.