Dünya markaları yarım asırlık deneyimle buluştu

İğde Ailesi’nin kızı Elis ve oğlu Edis’in isimlerinden ilham alarak ortaya çıkardıkları Edlis Kids markasının amacını “Çocuklarımızın içindeki ruhları giysileri ile dışarı vurmalarını sağlamak” olarak açıklayan Elif İğde “Gerçek modanın çocukların kıyafetlerindeki özgürce ve rahat, bir o kadar da şık olmasından yola çıkarak büyüklerin aslında modalarını tamamladıklarını düşünenlerdenim. Bu yüzden içimizdeki çılgın çocuğu, spor çocuğu, çocuklarımız üzerinde hayal ederek çizimlerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Bir aile şirketi olan Revar’ın kurucuları Elif ve Semih İğde’nin vizyonu altındaki markanın ana binası Bursa Bademli’de olup Balat, Sur Yapı AVM, Zafer Plaza AVM, İstanbul Emaar AVM ve Nev Çarşı AVM’de şubeleri bulunuyor.

Edlis’in bir başka markası olan ‘Edlis Exclusive’de de lüks moda perakendeciliği hayata geçirildi. Edlis Exclusive olarak emellerinin bayan, erkek, çocuk giysi ve aksesuarlarından oluşan dünya markaları ile VIP müşteri statüsünde premium müşterilere hizmet etmek olduğunu açıklayan Semih İğde şunları söyledi:

“EdlisKids olarak çıktığımız bu yolda Edlis Exclusive ile daha da büyüyerek devam etmekteyiz. Türkiye’deki dünya markası eser bayiliğinde önder olma yolunda süratle ilerliyoruz. Günlük giysiden abiyeye, ayakkabıdan aksesuara ve eser portföyümüze eklenecek daha birçok farklı skalada, pek çok marka ve koleksiyonu bir ortada sunuyoruz. Cristian Dior, Fendi, Prada, Dolce Gabbana, Valentino, Louis Vuitton, Hermes, Moschino ve Balmain üzere yaklaşık 50 markayla özgün eserlerin resmi ithalatıyla satış yapmaktayız.”

Ürün yelpazesinin yalnızca giysiyle sonlu olmadığını elektronikten spor aletlerine kadar en moda eserlerin raflarda olacağını söyleyen Semih İğde “Ayrıca bu 1000 m2’lik yeni yerimizde konuklarımıza alışılmışın dışında bir alışveriş tecrübesi sunmak için çalışıyoruz. Burada VIP alandan, patiseriye, elektronikten, çocuk oyun alanına, spor aletlerine kadar konuklarımızın vakit geçireceği toplumsal bir alan yaratmayı planlıyoruz. Hülasa konuklarımız hem kendileri hem aileleri ve çocuklarıyla mağazamızı ziyaret ettiğinde bu toplumsal alanlarda keyifle vakit geçirebilecek, Bir yanda alışverişini yaparken öbür yanda sosyalleşebilecek” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.