Berke Özer Fenerbahçe’den ayrıldığını duyurdu!

Fenerbahçe ile kontratı sona eren Berke Özer, sarı lacivertli kulüpten ayrıldığını açıkladı.

Berke Özer’in yaptığı açıklama şu formda:

“Büyük Fenerbahçe Ailem,

Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahçem’den ayrılıyorum.

Hislerim karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renklerini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için sahiden güç. Fakat biliyorum ki o kapı bana her vakit gerisine kadar açık.

Bu geçen müddet benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Bana birinci günden itibaren büyük dayanak oldunuz. Sizlerle birlikte üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En âlâ formda bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

Sevgili ailem, Fenerbahçem’e tahminen saha içinden artık dayanak olamayacağım; fakat kalbim ve ruhum ile tüm dayanağım sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir modülü, bir taraftarı olmanın gururunu ve memnunluğunu her vakit en derinden yaşamaya devam edeceğim.

Bu süreçte bana dayanaklarını esirgemeyen Liderimiz Sayın Ali Koç’a, yöneticilerimize, hocalarıma,takım arkadaşlarıma,tüm kulüp çalışanına ve beni hiçbir vakit yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok lakin çok teşekkür ediyorum.

Hakkınızı helal edin.

Berke”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.