Berkay Şahin ehliyetini kaptırmıştı! Arabayı eşi Özlem Ada Şahin kullandı

Berkay Şahin, 2016 yılında Özlem Ada Şahin ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çift; 2017’de Arya’yı, iki yıl sonra da Zeynep Mira’yı kucaklarına almıştı. Şarkıcı, ocak ayında eşi Özlem Ada Şahin ile Etiler’de eğlenmeye gitmişti. Bulundukları mekanda alkol alan Berkay Şahin, alkollü halde direksiyon başına geçmişti.

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ!

Maslak’ta polis çevirmesine takılan Berkay Şahin, olay çıkarmış ve polis memurlarıyla tartışmıştı. Seyir halindeyken polisleri gören ünlü şarkıcı, çevirmeye girmek istememişti. Alkollü olan Berkay’ın polis memurlarıyla da tartıştığı ve görüntülerin emniyette bulunduğu öğrenilmişti.

Şarkıcı, alkollü araç kullandığı için iki yıl trafikten men edilmişti. Polis ekipleri işlemlerini yaptıktan sonra Berkay’ın arabasını çekici ile otoparka çekmişti. Şarkıcı ve eşi Özlem Ada Şahin’in, aracı olay yerinde bırakarak uzaklaştığı da konuşulanlar arasındaydı.

ŞOFÖR TUTTU

41 yaşındaki ünlü isim Berkay Şahin, geçtiğimiz şubat ayında ise Arnavutköy’de yer alan bir mekanda objektiflere takılmıştı.

Ehliyeti kaptırdığı gibi şoför tutan Berkay, basın mensuplarının “Ehliyeti de kaptırmıştınız geçen haftalarda. Neler söylemek istersiniz bununla ilgili?” sorusuna, (Şoförünü göstererek) “Görüyorsunuz. Artık böyle” dedikten sonra şoförünün sürdüğü araç ile evinin yolunu tutmuştu.

“İFTAR YAPTIK”

Ünlü isim ve eşi, son olarak önceki akşam Etiler’de yer alan bir mekanda görüntülendi. Gazetecilere selam veren şarkıcı, “Kolay gelsin. Eşim ile birlikte iftar yaptık. Evimize gidiyoruz” diyerek aracına yöneldi.

Alkollü araç kullandığı için ehliyetini kaptıran Berkay arabayı süremediği için eşi Özlem Ada Şahin şoför koltuğuna geçmesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir