16 Haziran 2022 Survivor All Star’da ferdi dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor’da haftanın birinci eleme adayı kim oldu?

Acun Ilıcalı tarafından açıklanan yeni sisteme nazaran artık Survivor yarışmacıları ferdî müsabakalar ile gayret edecek. Avatar Atakan‘ın yarışa veda etmesinin akabinde 8 kişi kalan 2022 Survivor All Star yarışmacıları artık ferdi yarışıyor.

İlk ferdi dokunulmazlık oyunu 16 haziran gecesi oynandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi sıralama cinslerinin belirlenmesi için bir oyun oynandı. Bu oyunda en yeterli süreyi yapan isim Adem oldu. Artık tıpkı adada kalacak olan grupların hangi adada kalacağını Adem belirledi. Adem Kırmızı kadronun adasında kalınmasını tercih etti. Adem’in kararı ile birlikte yarışmacılar artık Kırmızı ekibin adasında kalacak.

Sıralama tipleri sonrası eşleşmeler şöyle oldu: Adem – Nisa, Nagihan-Berkan, Batuhan-Ogeday ve Hikmet-Ayşe ile eşleşti.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi haftanın birinci eleme adayını belirledi. Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Haftanın birinci eleme adayı kim oldu?

SURVİVOR ALL STAR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Kıran kırana geçen çabada son ikiye kalan isim Adem ve Batuhan oldu. Dokunulmazlık oyununu kazanan isim Batuhan oldu.

Yarışmacılar birinci kişisel dokunulmazlık oyunu akabinde ödül oyunu oynadı. Ödül oyununu Ogeday, Hikmet, Batuhan ve Berkan kazandı. Kazanan 4 yarışmacıya 50 bin TL’lik ikram çeki verildi.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Oyun sonrası gerçekleşen kurulda dokunulmazlığın sahibi Batuhan eleme adayı olarak bir isim söyledi. Batuhan eleme adayı olarak Berkan’ın ismini söyledi. Böylelikle Survivor All Star’da haftanın birinci eleme adayı Berkan oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.